Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da!

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik

Bu gizlilik bildirimi, www.elizhome.com  web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.


Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitemize üye olurken istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Topladığımız

kişisel bilgileriniz adınız, e-posta adresiniz, telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve ödeme bilgilerinizdir.


Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz hizmetin sağlanması için kullanılır. Kişisel bilgilerinizi, sizi bilgilendirme ve ürün hakkında bilgi vermek izin kullanmaktayız. Haber bültenimize kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde size otomatik olarak gönderilen bilgilendirme e-postaları gönderebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.


Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

www.elizhome.com , kişisel bilgilerinizi yetkiniz olmadan erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. 


Güvenlik Bildirimi

www.elizhome.com , erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine yeni şifre oluşturma bağlantısı gönderilir.Ödeme Güvenliği

Sitemizde ödeme yöntemleri arasında iyzico ile güvenli ödeme yöntemi mevcuttur. İyzico ile ödeme yönteminde mastercard, visa, american express ve troy ödemeleri geçerlidir.

Yükleniyor...