Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Güzel Halı & Kilim Modelleri Eliz Home'da!

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel verileriniz KVKK’ya uygun şekilde Empera.com tarafından saklanmaktadır. Müşteri gizliliği esastır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir.

Sipariş verebilmek için üye olmak zorunludur.

Elizhome.com’da kargo ücreti alınmaz, kargo ücretsizdir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız tarafınıza e-mail olarak gönderilecektir.

Ayrıca Elizhome.com’a üye girişi yaparak “Hesabım” altında “Siparişlerim” sekmesinde siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo takip numaranızla tercih ettiğiniz kargo firmasının web sitesinden kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilmektedir.

Şuan için yurtdışına gönderimimiz bulunmamaktadır.

Ürünü teslim alırken kargo paketinizin hasarlı olmadığından ve açılmadığından emin olun. Eğer hasarlı bir durumla karşılaşırsanız kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Adresinizde bulunmadığınız takdirde siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo firmasına en yakın şubeye bırakılmaktadır. 3 gün içerisinde paketinizi şubeden almanız gerekmektedir. Almadığınız takdirde paketiniz Elizhome.com’a gönderilmektedir.

Sitemizden aldığınız ürünleri beğenmezseniz herhangi bir neden belirtmenize gerek kalmaksızın, koşulsuz olarak 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürününüzü iade etmek istediğiniz takdirde web sitemizden üye girişi yaparak “Hesabım” altında “Siparişlerim” sekmesine giderek iade talebi oluşturup iade etmek istediğinizi ürünü en yakın MNG KARGO şubesine teslim edebilirsiniz. İade için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Yükleniyor...